niedziela, 4 grudnia 2011

Flowers of Italy - finished!

Grudniowy finisz spodobał mi się średnio - w zasadzie im dłużej patrzyłam, tym bardziej się przekonywałam, jednak ostatecznie zdecydowałam się na nieco inwencji własnej. Do rzeczy jednak - mój ogródek ma kształt prostokątny - czyli uporządkowany :) - i zamiast płotka z anielskich skrzydełek, otacza go solidny murek ze ściegu gobelinowego (Threadworx, kolor Botanic Garden). Gdyby ktoś chciał się czepnąć, że murek nieco nierówny i niesymetryczny, to informuję, iż powstawał wczoraj w godzinach nocnych, całkiem sporadycznie podczas wyszywania, więc jest jak jest :) Puste pola wypełniłam Kreinikiem 4 (3221, Heliodor) i niestety nie potrafię tego uchwycić na zdjęciach, jednak kolor jest idealnie dopasowany do całości (jasne złoto z zielono - fioletowymi refleksami). Grudzień mnie nie powala, jednak całość uznaję za całkiem przyjemną dla oka. Zapewne kiedy nabierze mocy urzędowej, prawdopodobnie zawiśnie gdzieś na ścianie.


I didn't really like the original version of december so decided to change it a little bit - and there it is - my finished Flowers of Italy by Ro Peace :) I used Threadworx in Botanic Garden for the border and Kreinik 4 (number 3221 - Heliodor) for the background. I know the border is not quite symetrical but it was made spontaneous last night and i decided to leave it like that.
Hope you like it :)

10 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba Twoja inwencja twórcza! Wygląda pięknie. Ja też jestem rozczarowana grudniem i na pewno nieco zmienię wykończenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna praca. Wygląda bardzo uporządkowanie, geometrycznie, jakby każda niteczka doskonale wiedziała, gdzie ma się znajdować i pod jakim kontem. Jestem pod wrażeniem. Cudo!

  W tle...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zauroczona Twoja praca...Jest przepiekna

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie mi bardzo miło, jeśli wpadniesz do mnie na chwilkę po odbiór wyróżnienia. A żeby zabawa była zabawą, nie musisz czuć się zobowiązana do niczego. Tak sobie myślę, bo wiem, jak cenny jest czas każdej z Nas :) Pozdrawiam najserdeczniej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest niesamowite, ze palce ludzkie moga zrobic cos tak przecudnego !

  OdpowiedzUsuń
 7. O matko to jest po prostu prześliczne i cudowne:) Gratuluję i podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniały, niepowtarzalny, wręcz magiczny! Needlepoint w Twoim wykonaniu to istna perełka!

  OdpowiedzUsuń