piątek, 6 kwietnia 2012

Podaj Dalej...:)

Jakiś czas temu zgłosiłam się do zabawy w Podaj Dalej na blogu Joli.
Przesyłka już do mnie dotarła, więc z rozkoszą się pochwalę :) Wszystkie zachwyty wyraziłam już w mailu do autorki, jednak z przyjemnością sie powtórzę. Dostałam uroczy notes, który bardzo, ale to bardzo mi się przyda, zakładkę z ptaszkami (która już jest w uzyciu), liściakową kartkę, z którą rozstawać się nie zamierzam :) oraz marchewkową kartkę z życzeniami, którą jakiś czas temu podziwiałam na blogu Joli. Plus oczywiście coś dla ciała :) Szczęściara ze mnie, prawda...? Jestem pod ogromnym wrażeniam, zwłaszcza, że w zasadzie oprócz igły jakakolwiek dziedziana craftowa nie jest mi bliska i z przyjemnością skorzystałam z okazji by na własne oczy zobaczyć i dotknąć takie cuda.

Jolu, kochana, dziękuję ci jeszcze raz najmocniej :*

A teraz zgodnie z zasadami podaję regulamin zabawy z cichutką nadzieją, że znajdzie się ktoś chętny :)

1. Musisz posiadać bloga
2. Pierwsze 3 osoby,które umieszczą pod tym postem komentarz,w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie malutki ręcznie robiony upominek, który wyślę w ciągu 365 dni.
3. Osoba zgłaszająca się organizuje taką samą zabawę u siebie i daje szansę trzem osobom na prezenty wykonane przez siebie.
4. Każdy blogowicz może 3 razy uczestniczyć w takiej zabawie


Wesołych Świąt!

niedziela, 1 kwietnia 2012

Easter Rabbit

Złamałam się i pod wpływem wspaniałości na wasych blogach musiałam wyszyć coś wiosenno-wielkanocnego :) Padło na małego zajączka na pisance z Acufactum. Wyszywało się przyjemnio i szybko, zaczęłam wczoraj, skończyłam dzisiaj, łącznie z pomalowaniem ramki z chińskiego marketu białą farbą akrylową do ścian :)

I saw so many great Eastern designs on different blogs that I just had to stitch something myself. I chose little pattern by Acufactum. It was really easy i quick to stitch. The frame is from china market and was gold so I painted it with white acrylic paint.
Pattern @ Acufactum
32ct Belfast linen Misty Blue
DMC and Anchor cotton floss