sobota, 2 kwietnia 2011

Flower of Italy - 2

Moja wersja kwietnia i już się nie mogę doczekać maja... miłego oglądania :)

My april stitches, can't wait till may... enjoy :)


piątek, 1 kwietnia 2011

Pinkeep na Wielkanoc 2 / Eastern Pinkeep 2

Skończyłam haft do mojego pinkeepa. Wzorek nieskomplikowany, zaokrągliłam nieco kontury i dodałam nieco krzyżyków. Całkiem optymistycznie wyszło :) Teraz muszę pomyśleć nad wykończeniem...

Just have finished my pinkeep pattern. It wasn't complicated :) I rounded the outlines a little bit and made few additional stitches. I think it looks quite optimistic. I'll hae to think about finishing touch now...

poniedziałek, 28 marca 2011

Pinkeep na Wielkanoc / Eastern Pinkeep

Zapisałam się na wielkanocny pinkeepowy SAL - gdyby ktoś miał ochotę, to zapraszamy PinkeepnaWielkanoczaproszenie
Zdecydowałam się na prościutki wzór znaleziony w sieci - postanowiłam, że w obliczy rosnącej liczby UFOków, nie powinnam raczej porywać się na nic skomplikowanego - chciałabym skoncentrować się na samej formie pinkeepa, bo nigdy czegoś takowego jeszcze nie robiłam.

Pozostając w klimatach świątecznych, pokusiłam się o taka oto maleńką poduszeczkę ostatnio - wzór od Penelopis , jednak nieco zmodyfikowałam, bo zamiast trzech zajączków wyszyłam parkę.

I decided to join Pinkeep SAL. I'm going to make a very simple pattern found in web as having so many UFO i shouldn't really start anything time consuming. I'll rather try to focus on a pinkeep form as I've never done anything like this before.

Speaking about Eastern - I just finish this little pincushion with rabbits. Pattern is free and can be found here .