czwartek, 28 lutego 2013

Rachunek Sumienia

Za oknem czuć już wiosnę, więc korzystając z dzisiejszego niespodziewanego przypływu sił witalnych, postanowiłam zrobić mały rachunek sumienia - żeby to miejsce całkowicie pajęczynami nie zarosło :)

Najprzyjemniejsza część - prace ukończone, czekające cierpliwie na oprawę, tudzież inny sposób wykończenia.


Parisian Bicycle
Flower Of Italy


A Promise Of Mystery


Sówki


Tucson Twilight


Motyw dziecięcy - wyszyty w jeden wieczór, w przypływie szaleństwa ciążowego - z którym nie mam pojęcia kompletnie co uczynić :)
I trochę mniej przyjemna - moje wyrzuty sumienia :)

Mermaids Of The Deep Blue

Nie ukrywam, że mam nadzieje, ukończyć je jak najszybciej, tymbardziej, że mam już dla nich wymarzone miejsce na ścianie...:)

Titania

kolejny projekt, który bardzo, ale to bardzo chciałabym zobaczyć na ścianie...

Button's'n Bears


Misie do pokoju naszego synka - rozpoczęte wieki temu, kiedy Franek nawet jeszcze nie był w planach. Tutaj zrobiłam lekki proges pod koniec ciąży.

Samplerek - rozpoczęty kilka miesięcy temu, niepokazywany jeszcze na blogu


Ornamenty świąteczne - aniołkowi brakuje jeszcze jedynie sznureczka:
Anniversary Heart - którego kompletnie nie chce mi się kończyć...


Oczywiście nie mogę zapomnieć o dwóch ukończonych już pracach na Podaj Dalej - dla CyberJulki I Mysi - hafty ukończone, jednakże nie mam weny na ich wykończenie... Uchylę wam jednak rąbka tajemnicy :) O ile haftu CyberJulkowego jestem pewna -

tak wykończenie Mysiowego nieco mnie przerosło - być może jeszcze zmienię koncepcję -To chyba tyle... jednak nie zdziwiłabym się, gdybym o czymś zapomniała - trochę się tego nazbierało. A teraz oddalam się szukać weny :) Do zobaczenia mam nadzieję wkrótce.

PS. Nie, nie wnikam już dlaczego część zdjęć jest do odwrócona :)