piątek, 7 października 2011

Flower of Italy october and Christmas SAL sneak peek

W tym miesiącu wyszywamy element zwany Walnetto. Nigdy wcześniej go nie próbowałam i musze powiedzieć, że bardzo przypadł mi do gustu :)

This month we stitch motiv called Walnetto. I have never stitched it before and now like it very much !Dostałam dzisiaj paczkę z 123.stitch z moimi materiałami na Świąteczny SAL. Zdecydowałam się na wzór Lili Soleil a wyszywać będę na białym płótnie Belfast, jedwabnymi nićmi Caron Waterlilies w kolorze Ice (jakżeby inaczej! :) ). Zamierzam równiez użyć koralików Mill Hill jednak nie jestem jeszcze pewna w którym odcieniu. Nie zaczęłam jeszcze wyszywać, także na razie zamieszczam zdjęcie materiałów.

My package from 123.stitch was delivered today so now I'm all set to start Christmas SAL I decided to go for this pattern of Lili Solieil I'm going to use Caron Waterlilies in Ice, white 32ct Belfast linen and Mill Hill Beads. I did,n start stitching yet so just a quick sneak peek on the photo below.

7 komentarzy:

 1. This motiv resembles spider's web a bit. I love it too, great colours!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że będziemy haftowały ten sam SAL'owy wzorek:) Wybrałaś bardzo śliczny i subtelny zestaw to tej pracy. Czekam na pierwsze efekty.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. FOI super, no i zazdroszczę, że masz już prawie koniec:) W moim FOI'u dopiero wiosna nastała:D

  Nici i koraliki do zimowego obrazka są fantastyczne! Ależ jestem ciekawa, jak to wyjdzie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na efekty.. jestem ciekawa gdzie kupujesz ta cudowną muline i koraliki mill hill?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za komentarze dziewczyny :)

  Zmierzch Luny - zaopatruję się głównie w www.123stitch.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne. Kolory na zimowy sal tez mi się podobają, ciekawe jaki będzie końcowy efekt. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym zacząć przygodę z needepointem i muszę poczynić pewne zakupy, w związku z tym mam pytanie odnośnie zakupów w 123stitch, a nie mogę znaleźć nigdzie Twojego adresu mailowego. Bardzo proszę o kontakt. Agnieszka
  Mój adres jazalesia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń