sobota, 2 lipca 2011

Flower Of Italy - july

W lipcu wyszywamy ścieg zwany Sprats Head czyli Głowa Szprota :) Kolejny ścieg, który mną zawładnął i zaraz obok Chilly Hollow jest moim faworytem wśród wszystkich dotychczasowych ściegów FOI. Jedyne do czego mogłabym się doczepić, to fakt, że wyszywało się go zbyt szybko i czuję pewien niedosyt :) Uwielbiam ten piękny połysk anchorkowej perłówki! Na zdjęciu całości widać jak pięknie szprotki uzupełniają cały wzór, już nie przechyla się tak na prawo, za sprawą nieco ciężkawego Chilly Hollow, teraz mamy perfekcyjną równowagę.

In july we stitch a sprats head :) I love the sheen of anchor cotton pearl! It was so easy and simply to stitch, it makes me want more and more :) on the second picture you can see how nice the sprats heads compliments all the design, look like perfect harmony to me.Tak się składa, że miałam juz okazję zapoznać się z tym ściegiem przy okazji Whimsy i jednego z Rainbow Gems Jean Hilton - nie pokazywałam go tutaj do tej pory, bo jakoś nie mam weny by wykończyć zawieszkę.

I have stitched this motiv already doing Whimsy and one of Jean Hilton Rainbow Gems as well - I have never showed this one here before as it's not finished yet.

1 komentarz:

  1. Jak tak oglądam Twoje cudne ściegi to aż sama mam ochotę spróbować swoich sił w tej technice! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń