niedziela, 13 listopada 2011

Mini Mystery Monday by Laura Perin

Przyłączyłam się do Mini Mystery Monday na stronie L.Perin. jak możecie zobaczyć na zdjęciach, kolory które zdecydowałam się uzyć są totalnie "nie moje" - tak to już oficjalne - to najbrzydsze zestawienie kolorystyczne w historii needlepointa :) powód jest jeden - po prostu chciałam zaszaleć i spróbować gamy kolorystycznej, na którą bym się nigdy nie zdecydowała przy poważniejszym projekcie. Mój mąż ochrzcił ten projekt "meksykańskim", dla mnie to taki "latający cyrk" - bo jak u Monthy Pythona wszystkiego tam po troszeczku.

I decided to join Mini Mystery Monday project by L.Perin. On the pictures below you can see the colours I gonna use - thats official now - they are the most ugly colours in the needlepoint history :) I just want to try something new - normally I would rather choose something less bold but this time I went crazy - just want to have fun and try something I would never go for with a more "serious" project. My husband called these colours "mexican" like, for me they just "flying circus" - as exactly like in Monthy Python show there is a little bit of everything...:)


5 komentarzy:

 1. jej jakie ładne!! uwielbiam tą multikolorową nitkę :) cudnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, rzeczywiście te kłębuszki nie przedstawiają się najlepiej w jednej kompanii. Ale muszę dodać, że praca wyszła ładnie,a kolory ciekawie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm.... kłębuszki cuzamen-do-kupy niebałdzo-niebałdzo. Ale w obrazku wyglądają interesująco. Podglądać będę bo niestety nie dam rady czasowo się przyłączyć...

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo oryginalne połączenie kolorystyczne:) Świetny pomysł na rozweselenie obecnie panującej burej rzeczywistości. Będę śledzić Twoje postępy! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite kolory! bardzo mi sie podoba ten haft.

  OdpowiedzUsuń